Dzięki kulturze

żyję aktywnie i świadomie

Zeszłoroczna edycja programu Edukacja Kulturalna 2018 przeprowadzona w naszym Uniwersytecie Ludowym zakończyła się sukcesem (warto to zobaczyć tutaj). W warsztatach udział wzięło łącznie ponad 140 osób. Postanowiliśmy nie zwalniać i zaoferować Państwu kolejną dawkę interesujących spotkań, podczas których wykonacie Państwo mnóstwo ciekawych prac. Niektóre z tematów warsztatów powtórzą się w tym roku ale będą też nowe, które z pewnością będą się również podobać. 

Zapisy na warsztaty przyjmowane będą drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony www w zakładce "rezerwuj online". 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zapisy na poszczególne warsztaty otwierane będą na kilka dni przed rozpoczęciem warsztatu. Informować o rozpoczęciu zapisów będziemy poprzez portale społecznościowe oraz na naszej stronie www.

 

Warsztaty dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. 

ZAPRASZAMY 

Poniżej, możecie Państwo zobaczyć już zakończone warsztaty tegorocznej edycji projektu. Wystarczy kliknąć w odpowiedni/ interesujący nas link. A na samym dole krótka relacja filmowa z wernisażu prac. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z cudownymi pracami uczestników. 

Piwnice, w których odbył się wernisaż, wyremontowane i adaptowane zostały w ramach programu Infrastruktura Kultury 2019, a całe przedsięwzięcie dofinansowane było ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących  Funduszu Promocji Kultury.