Nowe pracownie - nowe możliwości

Aktualizacja: 14 sty 2020

Jest nam bardzo miło poinformować, że dzięki dofinansowaniu jakie otrzymaliśmy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura Kultury 2019 byliśmy w stanie zakupić nowy, fantastyczny sprzęt do nowopowstających pracowni w drewnie oraz ceramicznej.


Profesjonalny stół stolarski oraz narzędzia niezbędne do prowadzenia warsztatów już do nas dotarły. Z pewnością, każde kolejne zajęcia z tworzenia ozdób wielkanocnych czy bożonarodzeniowych będą łatwiejsze ale także bardziej wyszukane. Sprzęt ten da nam możliwości, których do tej pory nie posiadaliśmy.

Pracownia ceramiczna natomiast wzbogaciła się o nowy piec do wypalania gliny, jak również koło garncarskie i walcarkę do gliny. Dzięki tak wyposażonej pracowni będziemy w stanie wypalać znacznie więcej prac niż do tej pory, co również da nam możliwość prowadzenia bardziej intensywnych zajęć.


Dzięki tej inwestycji już od przyszłego roku (2020) będziemy w stanie prowadzić jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej zaawansowane warsztaty z tych dwóch dziedzin.

Jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Państwa na wernisaż prac uczestników tegorocznych warsztatów oraz uroczyste otwarcie pracowni w Złotowie przy Aleja Piasta 11, które odbędzie się 12.12.2019


22 wyświetlenia